seks
Seks

Relacje między małżeństwem po porodzie

Poród jest nieuchronnym końcem każdej ciąży, a po nim wiele aspektów życia ulega zmianie. Nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale też za tę uroczą, małą istotkę. Więcej obowiązków to również mniej czasu dla siebie, a co za tym idzie, również mniej czasu na przyjemności i odpoczynek. Czasem nie mamy już na nic, a tym bardziej na seks. Ciało kobiety po porodzie zmienia się niewątpliwie, czego niestety wiele mężczyzn nie może zaakceptować. Warto jednak umieć wskrzesić ponownie ten zagaszony ogień namiętności.

Urozmaicenia seksualne

Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest sięgnięcie po różnego rodzaju przebrania i urozmaicenia, które z pewnością nie tylko spodobają się mężczyźnie, ale również sprawią, że kobieta nie zatonie w morzu kompleksów, a dodatkowo poczuje się z powrotem atrakcyjnie i ponętnie. Para pragnąca takiego urozmaicenia może sięgnąć po szeroką ofertę kostiumów erotycznych, które pomogą zrealizować głęboko skrywane pragnienia i marzenia. W tak prosty sposób można poznać potrzeby partnera, a jednocześnie podsycić namiętność w łóżku małżeńskim. Kostium pielęgniarki to seksowne wdzianko, które nie przypomina zgrzebnego fartucha pracownicy służby zdrowia.

A może w fartuszku?

Przebranie pokojówki to nie dresy przeznaczone do wybrudzenia, tylko kusząca sukienka z fartuszkiem. Korzystając z pomocy kostiumów, można realizować własne erotyczne scenariusze, które pozwolą partnerom poznać się na nowo. Kolejnym sposobem na poprawienie pewności siebie kobiet w sypialni, jest bodystocking, czyli kombinezony wykonane z cienkiego materiału (często podobnego do pończoch), z koronkowymi zdobieniami i wstawkami, które często mają kuszące wycięcia szczególnie działające na mężczyzn. Bodystocking przylega do ciała kobiety niczym druga skóra, a co za tym idzie, panie mogą czuć się w nich wyjątkowo swobodnie i wygodnie, ale również niesamowicie ponętnie i seksownie. Dla kobiet preferujących luźniejsze stroje idealnym rozwiązaniem będzie haleczka oraz stringi. Jest to klasyczny strój idealny do sypialni. Warto jest zaskoczyć męża takimi przebraniami, bo nie dość, że wzmocni ogień namiętności pomiędzy małżonkami, ale również pokaże mężczyźnie, że ciągle jest ważny, a kobiecie nie zależy tylko i wyłącznie na dziecku, ale również wzajemnej relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *